2009r.

Błażej Pluta - Mistrzostwa Świata Kuala Lumpur, Malezja 2009

modul by : camp26

LogowanieOpolski klub Taekwondo

Treningi w ferie w Opolu

Drukuj PDF

Treningi w ferie w Opolu odbywać się bedą w pierwszym tygodniu. Będzie okazja do odrobienia zajęć z drugiego tygodnia, w czasie których będziemy na obozie sportowym. Treningi są otwarte dla wszystkich chętnych zarówno z sekcji opolskich jak i całego wojewóztwa. Proszę zwrócić uwagę, że zajęcia na salce odbywać się będą każdego dnia rano. Można chodzić na wszystkie treningi.


PSP nr 14 - wtorek i piątek 17.00 - dzieci

Salka z matami - Sosnkowskiego 40-42 codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 9.00.

Salka z matami - poniedziałek i czwartek 17.00 dzieci oraz 18.15 (zaawansowana)

Młodzież - PSP 14 wtorek i piątek o 18.00 oraz środa na salce o godzinie 18.30.

Trenigi w sobotę odbywają się bez zmian.

ZAPRASZAMY!

Treningi w ferie

Drukuj PDF

Poniżej zamieszczamy tabelę z treningami w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Godziny zajęć pozostałych sekcji będą podane wkrótce.

Więcej…

Junik trzeci w Kórniku

Drukuj PDF

Z Kórnika wróciliśmy z trzecim miejscem Pawła Junika. Szkoda, że nie udało się wejść do finału, bo było do niego bardzo blisko. Paweł przegrał nieznacznie 5:4 z Mateuszem Krawczyńskim z AZS Poznań.
Mateusz Szymczykiewicz pierwszy raz walczył w kategorii juniorów i choć nie zdobył medalu należy ten debiut uznać za udany. Pierwsze starcie wygrał wysoko z Zającem Jakubem 20:8 z Legionowa, w drugim przegrał po bardzo wyrównanej i zaciętej walce w utytuowanym zawodnikiem z Ciechanowa, Cezarym Sarnowskim.
Zuzia Bereźnicka i Kasia Junik niestety przegrały w swoich pierwszych walkach. Zuzia wylosowała Czeszkę Sarę Khattibovą, na którą mimo ogromnej determinacji nie potrafiła znaleźć sposobu. Pod koniec drugiej rundy Czeszka dwa razy w klinczu trafiła naszą zawodniczkę w kask i tej przewagi nie oddała już do końca walki. Kasia walczyła z Natalią Semeniuk z Nidzicy. Dwie pierwsze rundy walczyła bardzo dobrze, niestety w trzeciej zabrakło przygotowania fizycznego, co skutecznie wykorzystała rywalka.

Pierwsze zawody w 2016!

Drukuj PDF

Już dzisiaj wyjeżdżamy do Kórnika na Puchar Wielkopolski zaliczany do cyklu Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim. W składzie OKT znajeźli się:
Katarzyna Junik - kat.-37kg
Zuzanna Bereźnicka - kat -41 kg
Paweł Junik - kat. -51 kg
Mateusz Szymczykiewicz - kat. -63 kg.
Trzymamy kciuki!

Zmiany - sekcje trenera Wojtka - trening świąteczny

Drukuj PDF

UWAGA ZMIANY W TRENINGACH WTOREK 29.12.2015

CZARNOWĄSY - 11.00-12.00

DOBRZEŃ WIELKI - 12.15-13.15

KARŁOWICE - 13.45-14.45( GRUPA DZIECI) 14.45-15.45(GRUPA STARSZA)

Trening po świętach

Drukuj PDF

Uwaga! Trening po świętach dla chętnych ze wszystkich sekcji:
Grupa dzieci - poniedziałek 28.12.2015 o godzinie 17.00 na salce z matami przy ul.Sosnkowskiego 40-42 w Opolu.
Grupa zaawansowana/dorośli - godzina 18.10 na salce z matami
Zawodnicy - obowiązkowo!!!

Wesołych Świąt

Drukuj PDF

Wszystkim zawodnikom, rodzicom, sympatykom życzymy wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

wesoych_wit

Koreańscy mistrzowie na zimowym obozie!

Drukuj PDF

Otrzymaliśmy właśnie potwierdzenie z PZTO, że na naszym obozie zimowym będzie gościło czterech trenerów z Korei. Poprowadzą zajęcia z dziećmi i młodzieżą Opolskiego Klubu Taekwondo w ramach programu Taekwondo Peace Corps. To bardzo duże wydarzenie, do którego musimy się solidnie przygotować. Zajęcia z koreańskimi mistrzami to ogromny zaszczyt, dodam tylko, że każdy z nich jest specjalistą w innej dziedzinie. Będzie się działo.. Wkrótce więcej szczegółów.

Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny

Drukuj PDF

Tekst by trener Wojciech Dulniak:)

OPOWIEŚCI Z NARNI (relacja z zawodów w Łopienniku) 

Weekend pełen wrażeń.Tak w skrócie można opisać ostatnie 3 dni minionego tygodnia spędzone przez młodych zawodników OKT na dalekim wschodzie. W tym przypadku określenie ,,daleki wschód" wcale nie jest przesadzone, ponieważ oddalony 500km od Opola Łopiennik leży jedyne 60 km, a Chełm gdzie zwiedzaliśmy podziemia kredowe 25 km od granicy z Ukrainą. Ale zacznijmy może od początku...

Więcej…

Puchar Polski Olsztyn- wyniki

Drukuj PDF

Międzynarodowy Puchar Polski Olsztyn 2015. Zawodnicy Opolskiego Klubu Taekwondo (juniorzy i juniorzy młodsi) ze stolicy Warmii i Mazur wrócili z pięcioma medalami. Złote krązki zdobyli: Zuzanna Bereźnicka w kat. -41 kg, Paweł Junik w kat. wag -51kg. Srebrne medale wywalczył Mateusz Szymczykiewicz w kat. +65kg. Brązowe medale przywieźli: Piotr Zieliński w kat. -73 kg oraz Damian Perz w kat. -53kg.Więjej na fb. Gratulujemy:)