2009r.

Błażej Pluta - Mistrzostwa Świata Kuala Lumpur, Malezja 2009

modul by : camp26

LogowanieOpolski klub Taekwondo

Początek sezonu już 3 września!!!

Drukuj PDF

Rozkład zajęć OPOLE:

PSP 8 - dzieci, grupa początkująca - pierwszy trening w poniedziałek 7.09.2015 o godzinie 16.30

PSP 14 - dzieci, grupa początkująca - pierwszy trening w piątek 4.09.2015 o godzienie 17.00

PSP 5 - dzieci, grupa początkująca - pierwszy trening w  poniedziałek 7.09.2015 – czekamy na decyzję dyrekcji

Dzieci z PSP 5 zapraszamy na pierwsze zajęcia do PSP 14 lub PSP 8

salka - dzieci poniżej 6 CUP, grupa średnio- zaawansowana - pierwszy trening w czwartek 3.09.2015 o godzinie 17.00

salka - dzieci powyżej 6 CUP, grupa średnio- zaawansowana - pierwszy trening w czwartek 3.09.2015 o godzinie 18.15

salka - dorośli, rodzice - pierwszy trening w czwartek 3.09.2015 o godzinie 20.00

PSP 14 - młodzież, dorośli - grupa zaawansowana- pierwszy trening w piątek 4.09.2015 o godzinie 18.00

PSP 10 - dzieci, grupa początkująca - pierwszy trening w poniedziałek 7.09.2015 o godzinie 15.00

Obóz letni- dodatkowa grupa

Drukuj PDF

Uwaga klubowicze. Na Waszą prośbę tworzymy dodatkową grupę obozową- dzieci. Zwiększając ilość wychowawców jesteśmy w stanie przyjąć jeszcze 6 dzieci oraz 3 osoby starsze. Na zgłoszenia mailowe pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. czekamy do 12 sierpnia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uwaga - na obóz mogą pojechać wyłącznie osoby, które wyjeżdżały już z nami wcześniej na obozy. 

Data: 16-27.08.2015 wyjazd godzina 8.00.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - relacja

Drukuj PDF

Najważniejszą imprezą roku 2015 dla zawodników w wieku 18-21 lat były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, które w tym roku zostały rozegrane w Kętrzynie. Rok  2015 był dla nas przełomowy – wielu zawodników naszego klubu osiągnęło już wiek seniora więc nie mogli wystartować w Kętrzynie. Wśród nich należy wspomnieć o Natalii Waluś, Karolinie Kubackiej, Darii Kubackiej, które wielokrotnie dawały klubowi medale Mistrzostw Polski. Choć brak udziału tych zawodniczek był dla nas osłabieniem nie zamierzaliśmy się tym faktem załamywać. Faworytem naszej grupy jak w latach ubiegłych był Mathias Jambor, który wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski, jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem opolskiej grupy. Po nieudanych startach w Hiszpanii i Austrii, ciężkiej kontuzji (pół roku) miał sobie i kolegom coś do udowodnienia. Razem z Bartkiem Chaduchem motywował grupę do ciężkiej pracy, był wzorem dla swoich rówieśników i murowanym kandydatem do medalu. Skład na mistrzostwa mieliśmy mocny, choć typowanie medalistów w tak wyrównanej stawce jest zawsze bardzo trudne. Pomimo pomocy w sparringach grupy seniorów, dobrego przygotowania taktycznego i fizycznego, pozytywnego nastawienia- sukcesu nie mogliśmy być pewni do samego końca.

Zawody możemy zaliczyć do bardzo udanych – zdobyliśmy

Więcej…

MIstrzostwa Polski Juniorów - relacja

Drukuj PDF

Czas pędzi jak szalony. Ledwie zakończyliśmy zgrupowanie przygotowawcze do Mistrzostw Polski, a tu już zawodnicy stawali kolejno na matach, aby walczyć o upragnione medale.. Nawet nie zdążyliśmy się nacieszyć z wygranych walk, a następnego dnia po zawodach wyjeżdżaliśmy na obóz sportowy. Obóz zakończony pełnym sukcesem, ale na rozpamiętywania czasu znowu nie było, gdyż za nami już pierwszy trening na sali. Prawdziwe szaleństwo..

Cofnijmy się jednak tydzień i podsumujmy start naszych wojowników na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się w ostatni weekend czerwca w Kętrzynie. Do zawodów przygotowywaliśmy się bardzo solidnie, oprócz ciężkich treningów w klubie odbyły się dwa zgrupowania, na których stawili się wszyscy trenujący zawodnicy. Już podczas naszych spotkań można było wyczuć, że będzie ciekawie- bojowe nastawienie pozwalało marzyć o najwyższych lokatach.

Zmagania w Kętrzynie zaczęli juniorzy.

Więcej…

Treningi w wakacje

Drukuj PDF

Treningi w lipcu i sierpniu odbywać się będą na naszej sali z matami w każdy wtorek i czwartek od 6 lipca.
Dzieci - godzina 17.30
Starsi - godzina 18.30 
Zapraszamy chętnych ze wszystkich naszych sekcji do uczestnictwa w zajęciach.

Obóz

Drukuj PDF

Ze względu na wyjazd zawodników i trenerów na Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w TKD Olimpijskim, wszelkie pytania dotyczące obozu prosimy kierować do trenerów do czwartku 25.06.2015. W piątek będzie jeszcze możliwy (choć utrudniony) kontakt telefoniczny. W sobotę i niedzielę pracujemy na matach, tak więc będzie możliwy wyłącznie osobisty - w Kętrzynie:)

Wyjazd grupy obozowej - termin, miejsce i zasady zgodnie z kartką informacyjną - bez zmian.

MPJ i MMP TKD OLIMP

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend w Kętrzynie odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim. Do turnieju przygotowywaliśmy się bardzo sumiennie. Trochę zbyt wcześnie, żeby mówić o szansach na medale, bo te są zawsze. Każdy zawodnik, który weźmie udział w zawodach jest potencjalnym medalistą mistrzostw Polski. I niech tak zostanie!  Trzymamy kciuki za naszą ekipę:)

Treningi w długo weekend

Drukuj PDF

Długi weekend nie dla nas:)

Zapraszamy wszystkie dzieci, którym przepadły treningi czwartkowe i przepadnie dzisiejszy do PSP 14 na godzinę 17.00. O 18.00 startuje grupa starsza- dzisiaj mamy w planie tarcze.
W sobotę treningi trenera Wojtka i Adama odbywają się zgodnie z planem. Grupy trenera Łukasza przychodzą na godzinę 9.00!

W niedzielę bieganie godzina 11.00!

Plakat obozowy

Drukuj PDF

Poniżej zamieszczamy plakat obozowy wykonany przez trenera Wojtka. Zapisy na obozy są już na półmetku, wszystkich informacji udzielają instruktorzy. 

plakat

Dni Opola - pokaz

Drukuj PDF

Już w najbliższą sobotę w Parku Nadodrzańskim odbędą się Dni Opola - Dzień Sportu, w którym bierzemy udział. Opolski Klub Taekwon-do został poproszony o przygotowanie pokazu, który rozpoczniemy punktualnie o godzinie 11.30. Trzymajcie kciuki!