2009r.

Błażej Pluta - Mistrzostwa Świata Kuala Lumpur, Malezja 2009

modul by : camp26

LogowanieOpolski klub Taekwondo

Obóz

Drukuj PDF

Ze względu na wyjazd zawodników i trenerów na Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w TKD Olimpijskim, wszelkie pytania dotyczące obozu prosimy kierować do trenerów do czwartku 25.06.2015. W piątek będzie jeszcze możliwy (choć utrudniony) kontakt telefoniczny. W sobotę i niedzielę pracujemy na matach, tak więc będzie możliwy wyłącznie osobisty - w Kętrzynie:)

Wyjazd grupy obozowej - termin, miejsce i zasady zgodnie z kartką informacyjną - bez zmian.

MPJ i MMP TKD OLIMP

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend w Kętrzynie odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim. Do turnieju przygotowywaliśmy się bardzo sumiennie. Trochę zbyt wcześnie, żeby mówić o szansach na medale, bo te są zawsze. Każdy zawodnik, który weźmie udział w zawodach jest potencjalnym medalistą mistrzostw Polski. I niech tak zostanie!  Trzymamy kciuki za naszą ekipę:)

Treningi w długo weekend

Drukuj PDF

Długi weekend nie dla nas:)

Zapraszamy wszystkie dzieci, którym przepadły treningi czwartkowe i przepadnie dzisiejszy do PSP 14 na godzinę 17.00. O 18.00 startuje grupa starsza- dzisiaj mamy w planie tarcze.
W sobotę treningi trenera Wojtka i Adama odbywają się zgodnie z planem. Grupy trenera Łukasza przychodzą na godzinę 9.00!

W niedzielę bieganie godzina 11.00!

Plakat obozowy

Drukuj PDF

Poniżej zamieszczamy plakat obozowy wykonany przez trenera Wojtka. Zapisy na obozy są już na półmetku, wszystkich informacji udzielają instruktorzy. 

plakat

Dni Opola - pokaz

Drukuj PDF

Już w najbliższą sobotę w Parku Nadodrzańskim odbędą się Dni Opola - Dzień Sportu, w którym bierzemy udział. Opolski Klub Taekwon-do został poproszony o przygotowanie pokazu, który rozpoczniemy punktualnie o godzinie 11.30. Trzymajcie kciuki!

Życzenia na święta

Drukuj PDF

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy samych radości w rodzinnej, ciepłej atmosferze.

Początkowo chcieliśmy umieścić na naszej stronie zdjęcie wagi, ale to chyba nie był najlepszy pomysł. Życzenia składamy wszystkim sympatykom naszego klubu, ze zdjęciem wagi ograniczylibyśmy się wyłącznie do zawodników:)

Treningi w czasie świątecznym

Drukuj PDF

Począwszy od Wielkiego Piątku do poniedziałku, treningi w naszych sekcjach nie będą się odbywały. We wtorek po świętach spotykamy się w Opolu z grupą zaawansowaną w PSP 14 o godzinie 18.00.

Informajce o wyjeździe

Drukuj PDF

Grupa piątkowa - zbiórka o godzinie 16.30 na parkingu Lidla przy "Okrąglaku".

Grupa sobotnia - zbiórka o godzinie 15.00 na parkingu Lidla przy "Okrąglaku".

Zabieramy ze sobą ważne legitymacje uczniowskie.

zawody w Ostrowcu Świętokrzyskim

Drukuj PDF

Zaraz po tym jak starsza grupa zawodników OKT wróciła z zawodów w Kórniku, ich młodsi koledzy spakowali sprzęt do walki i już o 4 rano wyjechali na IV Otwarte Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich w Taekwondo Olimpijskim o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.

Na zawodach rywalizowało ponad 150 adeptów taekwondo z całego kraju.

Ośmioosobowa grupa zawodników i zawodniczek z Opola wystartowała w dwóch kategoriach wiekowych: młodzik i junior młodszy.

Wyniki:

Lachowicz Olimpia (junior młodszy) – srebrny medal

Bernacki Kacper (młodzik) - srebrny medal

Seńkowski Wiktor (junior młodszy) - srebrny medal

Wilk Oskar (młodzik) – brązowy medal

Czajkowski Maciek (młodzik) – brązowy medal

Nawrocka Jagoda (młodzik) – brązowy medal

Junik Katarzyna (junior młodszy) – miejsce 5-8

Piasecki Jakub (młodzik) – miejsce 5-8

Sukcesy zawodników tkd olimpijskiego na Pucharze Polski

Drukuj PDF

Jakub Kędziora zdobył pierwsze miejsce na Pucharze Polski Taekwondo Olimpijskiego w kategorii -73kg. Zawody odbyły się w Kórniku w Wielkopolskce. Dobrze organizacyjnie przygotowany turniej był dla nas bardzo szczęśliwy. Złoto przywiózł również Filip Maksimczuk w kategorii -45 kg, srebrny medal zdobyła Zuzanna Bereźnicka w kat -41 kg, brązowe medale: Paweł Junik -45 kg, Mateusz Szymczykiewicz -65 kg.Miejsca 5-8 zajęli: Cezary Romańczuk, Rafał Badura, Damian Perz. Gratulujemy!