2009r.

Błażej Pluta - Mistrzostwa Świata Kuala Lumpur, Malezja 2009

modul by : camp26

LogowanieZapisy do sekcji

Drukuj PDF

 

Zaczynamy zapisy do sekcji początkujących. Treningi w większości lokalizacji rozpoczniemy 3 września. Poniżej zamieszczamy link do formularza, w którym podajemy imię i nazwisko uczestnika zajęć, numer telefonu oraz adres e-mail, wybieramy miejscowość a następnie sekcję, która nas interesuje. Na podany e-mail otrzymają Państwo od nas deklarację członka klubu oraz oświadczenie "Covidowe", które wypełnione i podpisane przynosimy na pierwsze zajęcia. Wszystkie podane dane będą przetwarzane wyłącznie w klubie w celach przeprowadzenia zapisów. Dane nie będą nigdzie przekazywane.
Formularz ma wpisane większość dni i godzin zajęć, jeżeli w danej miejscowości lub szkole nie jest podany harmonogram, oznacza to, że musimy czekać, aż ostatecznie zostanie zatwierdzony plan lekcji danej placówki. Już od poniedziałku będziemy uzupełniać brakujące informacje, a o zmianach będziemy powiadamiać w komentarzach do posta.
Przedszkolaki będą ćwiczyć w czterech lokalizacjach. Na początku przyszłego tygodnia podamy więcej szczegółów. Dwa treningi odbędą się na naszej salce z matami, proszę śledzić dalsze informacje.
Osoby, które już są członkami klubu nie wypełniają formularza, tylko przychodzą na zajęcia zgodnie z harmonogramem z zeszłego roku. Zmianie uległy dni treningów w PSP 5 - teraz trenujemy tam we wtorki i czwartki 18.00-19.00. Godziny treningów na salce w większości pozostają bez zmian.