2009r.

Błażej Pluta - Mistrzostwa Świata Kuala Lumpur, Malezja 2009

modul by : camp26

LogowanieObóz zimowy i egzamin uczniowski

Drukuj PDF

 

Przekazujemy bieżące ustalenia dotyczące obozu zimowego, egzaminu oraz zawodów.
1. Obóz zimowy odbędzie się w dniach 31.01-5.02.2022. Szczegóły zostaną przesłane mailowo. Zapisujemy się wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy i wpłacając zadatek na konto klubu. Liczba miejsc jest ograniczona i o tym kto zostanie zakwalifikowany na wyjzd będzie decydowała kolejność zgłoszeń i wpłat.
2. Egzamin na stopnie uczniowskie odbędzie się dnia 18.12.2021. Uczestnika egzaminu zapisujemy wypełniając poniższy formularz. Szczegóły zostaną przesłane drogą mailową
3. Decyzją zarządu klubu osobom, które zapłaciły startowe za udział w Turnieju Pierwszego Kroku/Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny a nie wzięły udziału w zawodach z powodu kwarantanny po spełnieniu warunku zawartego w przesłanym do Państwa mailu zostanie zwrócone startowe.
Osoby, które nie otrzymają wiadomości mailowej proszone są o przesłanie swojego aktualnego adresu e-mail na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.