2009r.

Błażej Pluta - Mistrzostwa Świata Kuala Lumpur, Malezja 2009

modul by : camp26

Logowanie



Harmonogram treningów

Drukuj PDF

Poniżej przedstawiamy harmonogram treningów Opolskiego Klubu Taekwondo na nowy sezon. Osoby poczatkujące proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf40YuVYCMzIBfto14Ad1df-Y6-Lj5eEFPcTbZGZ5U1etaQ8Q/viewform?usp=sf_link

 

Harmonogram grup początkujących Opole:

PSP 5 -wtorki i czwartki 18.00-19.00 - od 7 września

PSP 8 -poniedziałki i środy 16.30-17.30 - od 6 września

PSP 9 -poniedziałki i czwartki 16.00-17.00 - od 9 września

PSP 14 - pierwsza grupa -poniedziałki i czwartki 15.30-16.30- od 6 września

PSP 14 - druga grupa -wtorki 17.30-18.30 i piątki 17.00-18.00 - od 3 września

PSP 15 -wtorki i czwartki 16.30-17.30 - od 7 września

PSP 16 -Zespół Szkół nr 2 - wtorki i czwartki 17.45-18.45 - od 9 września

PSP 31- pierwsza grupa (wtorki i czwartki 14.00-15.00) - od 7 września

PSP 31 - druga grupa (wtorki i czwartki 15.00-16.00) - od 7 września

PSP 33 -środy i piątki 13.15-14.15 - od 8 września

Przedszkolaki salka z matami grupa 1- środy 17.30-18.15- od 8 września

Przedszkolaki salka z matami grupa 2 -piątki 18.15-19.00 - od 3 września

Przedszkole nr 61 - Czarnowąsy -czwartki 13.15-14.00- od 9 września

Dorośli i młodzież - salka z matami -poniedziałki i środy 20.00-21.00 - od 6 września

 

Salka z matami grupy zaawansowane - wszystkie grupy trenują od 4 września!

Grupa 1 – zawodnicza: Poniedziałek 17.00-18.30, wtorek 19.00-20.30, czwartek 19.00-20.30

Grupa 2 -poniedziałek i środa 18.30-20.00

Grupa 3-poniedziałek i środa 20.00-21.00

Grupa 4 -wtorek i czwartek 16.45-17.45

Grupa 5 -wtorek i czwartek 18.00-19.00

Grupa 6 -sobota 9.00-10.30 – junior młodszy

Grupa 7 -sobota 10.30-12.00- junior- senior

Grupa 8- sobota 12.00-13.00- młodzik

 

Pozostałe misjcowości:

Boguszyce -PSP - dzieci -poniedziałki i środy 14.00-15.00 - od 6 września

Chróscina:

PSP w Chróscinie-środy i piątki 15.30-16.30 - od 8 września

Przedszkole środy 15.00-16.00 - od 10 września

Krapkowice - Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 -poniedziałki i środy 16.30-17.30 - od 8 września

Dąbrowa - PSP wtorki i piątki 14.20-15.20 - od 7 września

Ligota Turawska -PSP -środy i piątki 15.00-16.00- od 8 września

Ozimek:

GZS Ozimek – Dzieci-poniedziałki i czwartki 15:30-16:30- od 6 września

Sala Gimnastyczna straży pożarnej w Schodni - młodzież i dorośli -poniedziałki i czwartki 20:00-21:30- od 6 września

Prószków PSP w Prószkowie -poniedziałki i środy 15.00-16.00 - od 8 września

Strzelce Opolskie

Dzieci - PSP 7 -poniedziałki i czwartki 18.15-19.15 - od 6 września

Młodzież i dorośli - PSP 7 -poniedziałki i czwartki 19.15-20.15 - od 6 września

Zdzieszowice PSP 2 -poniedziałki i środy 17.45-18.45- od 8 września